Apie Mus

Apie paukštyną

Paukštynas yra įkurtas 1961 metais, Zarasuose, ežeringiausiame krašte, miesto pakrašty, apsuptas ilgaamžių pušų.

Nuo įkurtuvių buvo nuolat tobulinamas atsižvelgiant į naujas technologijas ir paukštyno pajėgumus. Atnaujintos gūžtos kiaušiniams perėti, šildymo ir apšvietimo sistemos.

Kiaušinių gavyba

Į paukštyną atvažiuoja dar kątik išsiritę viščiukai, iki tinkamo amžiaus maitinami specialiais pašarais ir nuolat stebimi, o kai pasiekia kiaušinių dėjimo amžių perkeliami į laisvai laikomų vištų fermą.

Vištos ir jų laikymas

Mūsų paukštyne vištos laisvos! Gali laisvai judėti visos fermos teritorijoje ir net išeiti į lauką!

Mes, kaip gyvūnų mylėtojai, rūpinames nuolatine vištų gerove, tiekiame tik švariausią vandenį, o pašarus gaminame patys, atsižvelgiant į vištų amžių ir sezoniškumą.

Kiaušiniai

Paukštynas yra sertifikuotas NR. 1 – laisvai laikomų vištų kiaušiniai.

Siekiant pirkėjams suteikti geriausius kiaušinius, kruopščiai atrenkame tinkamiausią vištų veislę, nes nuo to priklauso kiaušinių dydis, spalva, lukšto stiprumas ir net skonis.

Mes galime pasiūlyti A klasės kiaušinius įvairių dydžių: S, M, L, XL; įvairiose pakuotėse. Gali būti fasuoti arba nefasuoti.

Šakotis – mūsų paukštyno pažiba

Šakočiai yra mūsų paukštyno pažiba. Tinka ir ant šventiško stalo ir pagyvina kasdieninį pietų stalą.

Mūsų “Kaimiški Šakočiai” yra gaminami iš šviežiausių mūsų paukštyno kiaušinių. Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas.

Šakočiai yra rankų darbo, tad Jus visada pasieks kokybiški ir atitinkantys reikalavimus, siekiant geriausios kokybės produkcijos.

Pyragai

Iš šakočio trupinių gaminame trupininius pyragus su spanguolėmis arba razinomis.

Tinginys

Mūsų gaminamas tinginys taip pat yra iš šakočio trupinių. Tinginys gali būti ritinėlių formos arba puoštas šventiškos pyraginės formos.

Vafliai

Vaflių sudėtyje labiausiai dominuoja švieži kiaušiniai. Vafliai pakuojami į sandarias ir saugias dėžutes, kad visada išlaikytų savo formą.

Viešai prieinama informacija:

PVSV ATASKAITOS SANTRAUKA ŽŪB Sparnai 2023